Основою герба є древній полянський щит (закруглений нижньою частиною), обрамлений жовтою полосою. Така форма широко поширена в сучасній геральдичній практиці. Щит розташований на бронзовому картуші та увінчаний золотою короною з п'яти колосків пшениці.
Зелене дерево з золотими плодами - символ життя та процвітання, нагадує про заслуги в садівництві не лише регіону, а й усієї України. Дзвін символізує церкву, віру і духовність жителів села..
Золото – король всіх металів, символізує знатність, могутність і багатство.
Срібло (метал) символізує благородство, відвертість, а також чистоту, невинність і правдивість. Зелений колір – це колір відродження, стабільності, колір багатої природи, також асоціюється з великим врожаєм і благополуччям життя селян.
Зелень у геральдиці також означає надію, достаток, свободу і радість.
Лазур (синій колір) – загальновживаний колір в геральдиці і означає славу, честь, вірність. В гербі с. Неслухів він має багаторівневе значення. По-перше, символізує старе озерце «Прачка». По-друге, синій колір є одним з кольорів державного Герба та державного Прапору і таким чином відображає належність до основної державної символіки. По-третє, це колір чистого неба України, колір духовності та миру.
Блазон герба
Щит пересічений навпіл на срібло і лазур. Вгорі на срібне поле накладене зелене дерево із золотими плодами. Внизу на лазурне поле накладен золотий дзвін обтяжений зеленим візантійським хрестом.
Блазон прапора
Квадратне полотнище, що складається з двох горизонтальних смуг - білої і блакитної. На білій смузі в центрі накладене зелене дерево з жовтими плодами. В центрі нижньої, блакитної смуги накладений жовтий дзвін з зеленим візантійським хрестом.